RSRK září 2005


    Po minulé absenci, způsobené malými komunikačními problémy, jsme se s XYL opět zúčastnili již tradičního posezení nás chlapců z OK1KCR co spolu kamarádíme, rozšířeného o účast našich XYL a YL. Tentokráte se nedostavil Lukáš OK1MHW s XYL Hankou a dále YL Martina OK1CMA Linda. Lindě píšu do notýsku pouze malou černou tečku, ale Lukáš nevím, nevím....to je už opravdu na pováženou - jeho černé tečky se slévají do velké kaňky, měl by se nad účastí zvláště své XYL vážně zamyslet. Dokonce to vypadá, jako by doma neměl to hlavní slovo při organizování volného času, HI (jak všichni hoši z našeho radiokroužku jistě potvrdí - pro nás, kteří doma rázně rozhodujeme, samozřejmě věc neznámá!).
    Vlastní průběh RSRK jako obvykle - tj. pokecali jsme, popili a ti jedinci, kteří měli štěstí, že si doma těsně před posezením nenapěchovali bříška, což postihlo nás s Ivuš, protože jsme odpoledne absolvovali oslavu jmenin, se i dobře napapali.
    Akce proběhla v Chrudimi opět v Modré Hvězdě, umístili nás tentokráte do malého salonku nahoře a nebylo to vůbec špatné.


Děvčata si opět dfm dobře popovídala

Děvčata si opět dfm dobře popovídala

Foto všech účastníků RSRK zezadu

Foto všech účastníků RSRK zezadu

Pohled z čela stolu

Pohled z čela stolu

Iva XYL OK1FRD, Vlasta XYL OK1PI a Romana XYL OK1DNZ

Iva XYL OK1FRD, Vlasta XYL OK1PI a Romana XYL OK1DNZ

Minula půlnoc je načase se zvednout

Minula půlnoc - je načase se zvednout
Home