Něco málo o mně a mém nejbližším okolí

To jsem ja...

     Narodil jsem se v roce 1959 (safra to to utíká). Moje záliby jsou ham rádio, fotografování a na stará kolena jsem se "zbláznil" ještě do rekreační cykloturistiky. S radiotechnikou se potýkám už přes 20 let i v zaměstnání, i když dnes už méně než dříve,klasické VAMky a ostatní analogová přenosová zařízení jsou už vytlačena stále ve větší míře digitálními přenosy, takže se čímdál víc "přehrabuji" v jedničkách a nulách.
     Co se fotografování týká, fotografuji už od svých 10ti let, i když objekty zájmu se také s léty mění. Dnes tvoří 80% záběrů rodinné foto a zbývajících 20% různé momentky z příjemných chvil s partou kamarádů postižených stejnými zájmy (amatérským rádiem) jako já. Tak mne napadá, že ten poměr 80 ku 20 není jenom co se týče fotografických záběrů, ale že to je i poměr času věnovaného rodině a kamarádům. Jóóó to za svobodna.......HI. Oženil jsem se poměrně pozdě (dle okolí) po třicítce. Mám perfektní manželku Ivu, která pochází ze střední Moravy od Holešova a pořídili jsme si dva rošťáky Petra (3roky) a Honzíka (5let).

Rodinny mansaft (20kB)

S klukama je spousta legrace a někdy dovedou člověka i pěkně "vytočit". Jsou to takoví malí "mudrlanti" a jeden trumfuje druhého co do vymýšlení různých lotrovin. Zvláště od té doby, co starší Honzík začal navštěvovat mateřskou školku, tak věci dostaly ten správný odpich. Někdy jenom žasneme jakou inspiraci si domů přinese. Bydlíme v maličkém 1+1 a tak před oběma lumpíky není nikam úniku, i když by se občas chtělo. Ale alespoň je nějaký rozruch.

Zpět na hlavní stránku