OKRTTY 2016

    Letos jsem se poprvé zúčastnil tohoto rytyty závodu. Ale už, už to vypadalo, že z toho závodění nakonec nic nebude. Na poslední chvíli jsem si osvěžoval svoje znalosti z minula, týkající se provozování deníku N1MM. To bylo celkem bez problému. Problémy nastaly potom, co jsem se snažil nastavit spolupráci PC s rádiem. RTTY jezdím v běžném provozu buď přímo z pamětí Icoma, nebo z enginu, který je součástí deníku Logger32. Problém byl právě v kolizi mezi původně nainstalovaným v Loggeru a nově požadovaným v N1MM. Zkoušel jsem kde co, instaloval jsem, odinstalovával jsem a už jsem to chtěl vzdát, když se mi to kolem druhé hodiny ranní přece jenom nějak podařilo a vše fungovalo tak, jak jsem si přál.
    Nakonec jsem všeho toho úsilí nelitoval. Byl to překrásný závod, takhle jsem si už dlouho nezazávodil. Nakonec i výsledek byl pěkný, umístil jsem se na 1.místě v QRO kategorii a to i přesto, že jsem spodní pásma jel jenom se 100W z holého TRXu a vyjel o cca 2hodiny později.
    Zkusil jsem si jestli ještě vydržím poctivých 24hodin závodění a k mé radosti to bylo, až na otékající nohy z dlouhého sezení, celkem v pohodě.


Foto OK1JD

všechna práva vyhražena

© 2016

Home