Laa 2001

     Tentokrát mne okolnosti nutí psát až s delším časovým odstupem, takže budu stručnější, HI. Koneckonců je to k něčemu dobré, alespoň jsem vše nepodstatné už zapomněl a proto se můžu soustředit jenom na věci podstatné. Tak tedy: Vyjeli jsme "skoro standartně", skoro proto, protože jsem opět čekal dlouhé desítky minut na Martina OK1CMA, ale to už je vlastně standartní "Racek má zpoždění", HI. Když jsme se konečně vyhrabali z Chrudimi, zamířili jsme na Vestec, kde jsme měli sraz se zbytkem výpravy. Na tomto místě musím uvést, kdo  se vlastně letošního LAA účastnil. Jeli jsme ve dvou přibližovadlech, v tom prvním Ivan OK1PI (řidič) a dále Lukáš OK1MHW (konzument, navigátor) a David OK1INO (navigátor, konzument). Ve druhém autě Martin OK1CMA (řidič), OK1FRG (konzument) a moje maličkost OK1FRD (konzument). Stojí za povšimnutí, že v našem voze nebylo třeba navigátorů - Martin zná cestu brilantně, proto jsme se z Péťou věnovali pouze odpovědné konzumační činnosti. Letos jsme opět zvolili osvědčenou značku Gambrinus 10° v počtu 100ks, pro případ náhlého poklesu okolní teploty jsme byli taktéž vybaveni přiměřeným množstvím DXmogulu. Jak se ukázalo později, opět jsme zvolili správně, žádná studená fronta se sice nekonala, ale zato jsme hned po příjezdu navazovali družbu z hamy z HA a jejich nabídku barak pálenky jsme okamžitě kontrovali naším DXmogulem (rumem tuzemským). Náležitě posilněni tímto nápojem jsme postavili stan, vlastně stany dva, protože Lukáš s Davidem si vybudovali hned vedle našeho hlavního stanu takovou malou "depadenci". Citelně nám chyběl v tuto chvíli Láďa OK1FCR, tradičně hlavní stavitel a konstruktér našeho příbytku. Příčinou byly jeho rodinné povinnosti (XYL mu nedala propustku). Po vybudování rezidence jsme se věnovali prověřování potravinových zásob a zvláště řidiči se jali kontrolovat obsah hnědých lahví zes Plzně, v obavách zda tento neutrpěl újmu následkem dopravy. Neutrpěl - prázdných obalů na tradičním místě, t.j.pod jedním z aut, rychle přibývalo.
Expozice firem (35kB)V sobotu ráno po celkem klidně prospané noci jsme v solidním vedru poklidně prošli blešák i výstaviště.

Na blešáku udělal "špicový kup" Ivan OK1PI, koupil nové originální značkové koaxiální konektory na našeho koaxe baculína. Pořídil je včetně veškerého příslušenství a v originálním obalu a to vše za zlomek ceny, za kterou se dají koupit u nás v OK.
Tonda OK2PCX (45kB)Během dopoledne proběhlo ještě milé setkání s Tondou OK2PCX spojené s perfektní ochutnávkou vína z jeho sklípku.Vše měl včetně kelímků v příruční aktovce a dokonce mohl nabídnout červené i bílé.
Polední siesta (50kB)Okolo poledního jsme vyhledali trochu stínu, doplnili trochu tekutin a zase po čase poklábosili s Fandou OK2FH.

Podvečerní procházka (67kB)Navečer následovala tradiční procházka tradičními místy spojená s také už vlastně tradiční konzumací zmrzliny na náměstí v LAA.

U slaměné cyklistky (49kB)Cestou zpět na výstaviště jsme se ještě zvěčnili u poutače na techno párty, která se konala v blízké betonárce.
    
Mravenci (25kB)Mravenci v kredenci to nemá být....


Slavnostní výřad (41kB)Opět celkem klidně prospaná noc a ráno dle zažitého zvyku slavnostní výřad a 73 na klaxon při odjezdu z kempu.


Uvidíme, jak to bude z LAA příští roky, zda se bude konat jednou za 2roky nebo dokonce zda se bude konat ještě vůbec.....

Zpět na hlavní stránku